Dowiedz się o nas więcej

STAWIAMY NA DOŚWIADCZENIE

Produkcją palet drewnianych o różnych wymiarach i właściwościach zajmujemy się od 20 lipca 1992 roku.

Początkowo mała, rodzinna firma przerodziła się w duży zakład produkcyjny zatrudniając obecnie ponad 250 osób.

Dzięki zaangażowaniu całej rodziny oraz wszystkich pracowników TPD Jacek Frankowski nasza firma ma szansę na ciągłą modernizację, pozwalającą na doskonalenie każdego z obszarów naszej działalności.

Mimo rozwoju firmy – nadal zachowujemy charakter firmy rodzinnej – tworząc przyjazne środowisko pracy, w którym każda osoba jest dla nas ważna. Stawiamy na doświadczenie – jednocześnie wprowadzając wciąż nowe rozwiązania – to sprawia, że jako producenci palet jesteśmy w czołówce firm z naszej branży.

TRANSPORT I LOGISTYKA

Dzięki dobrze zorganizowanej pracy naszego zespołu – każdego miesiące nasz magazyn opuszcza ponad 400 pełnych załadunków – zarówno do klientów w kraju jak i za granicą.

Nasze palety eksportujemy do krajów z całej Europy, spełniając nawet najbardziej wymagające standardy jakości i obsługi klienta.

DBAMY O ŚRODOWISKO

Mamy na uwadze to, że każde nasze działania mają wpływ na otaczający nas świat. Staramy się ograniczyć do minimum negatywny wpływ działalności naszej firmy na środowisko naturalne.

Oszczędnie i efektywnie gospodarujemy surowcami oraz energią. 100 % energii, którą wykorzystujemy w naszej firmie – pochodzi ze źródeł odnawialnych o czym świadczy Certyfikat AXPO.

Palety, które produkujemy są w pełni ekologiczne i nadają się do wielokrotnego użytku. Odpady wykorzystujemy do produkcji pelletu oraz brykietu. Surowiec ten wykorzystujemy więc w 100 % idąc w myśl idei ZERO WASTE.

Drewno, z którego produkujemy nasze palety pozyskujemy wyłącznie z terenów leśnych zarządzanych w sposób ZRÓWNOWAŻONY – o czym świadczą Certyfikaty FSC oraz PEFC.

Certyfikaty

Starając się wciąż rozwijać działalność naszej firmy – wiemy jak ważny jest jej rozwój poprzez uzyskiwanie odpowiednich certyfikatów ściśle związanych z działaniami naszej firmy.

Posiadamy certyfikaty świadczące o zrównoważonych zakupach surowców z których korzystamy jak również te, które gwarantują jakość wytworzonych przez nas produktów.

Cały czas szukamy i wprowadzamy najlepsze rozwiązania dla naszej firmy.
Poznaj naszą ofertę​
Zobacz naszą ofertę i wybierz produkt, którego potrzebujesz!